Down to content

Tensar International on ülemaailmne liider pinnase tugevdamise ja stabiliseerimise toodete ja süsteemide tootja ja pakkujana.

Tensar International toodab erinevaid geosünteete ning pakub tõestatud toimivusega praktilisi lahendusi kehvades pinnasetingimustes teid, raudteid ja kattega platse ehitades. Lisaks on meie valikus tooted pinnast toestavate müüride ja nõlvade ehitamiseks, aluspinnaste stabiliseerimiseks, muldkehade ehitamiseks, asfaltkatete armeerimiseks ning erosiooni tõkestamiseks pinnasnõlvadel ja veekogude kallastel.

Meil on enam kui 30-aastane innovatiivsete ja säästlike toodete ning süsteemide arendamise, tootmise ja projekteerimise kogemus. Selle aja jooksul on meie geovõrke, geotekstiile ja süsteeme põhjalikult testitud nii riiklike ametkondade, juhtivate ülikoolide kui sõltumatute laboratooriumite poolt.

Tensari hästitoimivaid tooteid ja süsteeme on kasutatud üle maailma tuhandetes inseneriehituse projektides:  

Kus iganes on vaja ehitada tugimüüre või nõlvasid kindlustada, stabiliseerida nõrka aluspinnast või asfaltkatet - Tensar International pakub sobiva lahenduse.

Kulude kokkuhoid

Tensari tehnoloogia aitab teil säästa aega, raha ja keskkonda, kuna lahendab keerulised ehitusprobleemid lihtsalt. Kasutades meie innovatiivseid, tõestatud toimivusega tehnoloogiaid, suurt kogemustepagasit ja oskusteavet, aitame teil suurendada projekti kasumlikkust.

Meie laiaulatuslik ülemaailmne müügikontorite, tootmisüksuste ja edasimüüjate võrgustik pakub teile igakülgset tuge. Samuti teeb vajadusel projekti algusest alates teiega koostööd meie inseneride meeskond, aidates täita teie eesmärgid õigeaegselt ja vastavalt eelarvele.

Lisateabe saamiseks tutvuge meie kodulehega, registreeruge täiendava info saamiseks või laadige alla teile huvipakkuv brošüür.