Down to content

Veekogude kaldad

Olgu tegemist jõe, järve või merega, kaldaaladele ehitamine võib alati kaasa tuua erinevaid probleeme. Kuid kasutades Tensari geovõrke, erosiooni tõkestavaid tooteid ning TensarTech müürisüsteeme, saavad insenerid projekteerida usaldusväärseid, paindlikke ja keskkonda säästvaid kaldakindlustusi. Tensari lahendused võimaldavad lühendada ehitusaega ning vähendada kulusid kuni poole võrra võrreldes tavapäraste ehitusmeetoditega.

Lihtsad, ökonoomsed ja keskkonda säästvad kaikonstruktsioonid ja jõgede kaldakindlustused

TensarTech müürisüsteemid on lihtsalt ja kiirelt paigaldatavad. Need koosnevad geovõrkudega armeeritud täitematerjalist ja betoonist esikülje katteplokkidest.

  • võrreldes traditsioonilise raudbetoonist lahendusega võimaldavad TensarTech müürisüsteemid kulude ja raha kokkuhoidu kuni 50%
  • võimalik ehitada ilma toestuse ning sageli ka ilma kraanadeta
  • võimalik kasutada kohalikke materjale täitena. Tänu sellele saab kokku hoida kulusid ning vähendada kahjulikku mõju keskkonnale
  • saadaval on erineva viimistlusega katteplokid, mida võib toota tehases või objektil
  • kauakestvad süsteemid, mille projekteeritud kasutusiga on kuni 120 aastat

Projekteeritud nõudlike meretingimuste jaoks

TensarTech Marine meresüsteemi suured tugevad betoonist esikülje katteplokid on projekteeritud vastu pidama lainete mõjudele ning sobivad hästi keerulistesse meretingimustesse. Katteplokke võib toota nii tehases kui ka objektil. Plokkide sisse betoneeritakse geovõrgud, mis ühendatakse paigaldamisel pinnast armeerivate geovõrkudega ülitugevate ühendusvarraste abil.

Siseveekogude kaldad

Veekogude kallastele, kus puudub lainete negatiivne mõju, võib ehitada tugimüüri moodulplokkidest, mille paigaldamiseks ei ole vaja kraanasid ega ehitusaegset toestust. Esikülje moodulplokid ja täitematerjali armeerivad geovõrgud kinnitatakse omavahel kindlalt väga efektiivsete polümeerist ühenduslülide abil.

Lihtsalt paigaldatav Tensari tehnoloogia lühendab ehitusaega ja vähendab kulusid

Tensari lahendused võimaldavad lühendada ehitusaega ning vähendada kulusid kuni poole võrra võrreldes tavapäraste ehitusmeetoditega.

Erosiooni tõkestamine

Siseveekogude (jõgede, järvede, veehoidlate) ja kuivenduskraavide kallastel tagab looduslik taimestik sageli piisava erosioonikindluse. Kuid aladel, kus esineb üleujutusi ja väga kiire veevooluga perioode, pakuvad tõhusat pikaajalist kaitset Tensari tütarettevõtte North American Greeni tooted. North American Greeni valikus on väga palju erinevaid erosioonitõkke- ja kamaratugevdusmatte. Antud ettevõtte lai tootevalik, tehnilised teadmised, kaasaegsed tehnoloogiad, klienditeenindus ning üha laiem geograafiline ulatus eristab neid paljudest teistest konkureerivatest ettevõtetest.

Need help?