Down to content

HydraMax tooted

Tensari erosiooni tõkestavad hüdrokülvi tooted hoiavad nõlvadel ära pinnase erosiooni ning aitavad taimestikul tekkida ja kasvada. Hüdrokülvi meetodit kasutades kantakse seemned, lisandid ja multš pinnasele ühe korraga, mistõttu on tööjõu vajadus väike ning kulud madalad. Kõik Tensari HydraMax tootesarja tooted sisaldavad ainult biolagunevaid, mittesünteetilisi kiudusid ning on valmistatud meie põhu, puuvilla jääkide ning liimainete patenteeritud segust. Antud koostisosad parandavad naket, hoiavad kinni niiskust, stabiliseerivad pinnast ning muudavad paigaldamise lihtsaks.


  • tekitavad HydraMax tooted pärast paigaldamist pinnasele kihi, millel on väga hea nakkuvus ning mis tõkestab erosiooni ja toetab taimestiku tekkimist
  • HydraMax toodete paigaldamine on kuni kolm korda kiirem ning nõuab kolm korda vähem tööjõudu kui erosioonitõkkemattide paigaldamine
  • HydraMax toodete vee-multši suhtarv on madal, mis tähendab suuremat tootlikkust, kuna paigaldamiseks on vaja vähem valmis hüdrokülvi segu
  • HydraMax toodetega külvatud muru kasvab kiiresti, kuna seemnetel on rohkem toitaineid ning nad idanevad kiiremini

HydraMax tooted

Kõik Tensari HydraMax tootesarja tooted sisaldavad ainult biolagunevaid, mittesünteetilisi kiudusid ning on valmistatud meie põhu, puuvilla jääkide ning liimainete patenteeritud segust.

HydraMax kõrgtehnoloogiliste toodete hulka kuuluvad:

  • HydraCX™ ekstreemsetele nõlvadele

HydraCX toodet on soovitav kasutada pikkadel järskudel ja karmidel nõlvadel, mille kaldenurk on 1:3 kuni 1:0,5. HydraCX on meie kõige parema toimivusega multš, mis sai AASHTO-NTPEP katses tulemuseks 100%-lise erosioonikindluse. Tegemist on ökonoomse alternatiiviga lühiajalistele kahekordsest võrgust erosioonitõkkemattidele. HydraCX võimaldab kohest kaitset erosiooni eest ning kiiret taimestiku kasvu ekstreemsetel maastikel.

  • HydraCM™ järskudele nõlvadele

HydraCM toode sai AASHTO’s NTPEP katses tulemuseks 99,7%-lise erosioonikindluse. Antud toode on mõeldud keskmise pikkusega mõõdukatele ja järskudele nõlvadele, mille kaldenurk on 1:4 kuni 1:1. HydraCM on hästitoimiv alternatiiv ühekordsest võrgust erosioonitõkkemattidele järskudel nõlvadel erosiooni tõkestamiseks ja taimestiku rajamiseks.


HydraMax standardsete toodete hulka kuuluvad:

  • HydraGT™ liimainega multšisegu mõõdukatele nõlvadele

HydraGT multšisegu sobib väga hästi paigaldamiseks lühikestele nõlvadele, mille kaldenurk on kuni 1:2. Seda võib kasutada alternatiivina pressitud/liimitud/puhutud põhule ning liimainet sisaldavale puidumultšile.

  • HydraGS™ multšisegu laugetele nõlvadele

HydraGS multšisegu toimib kõige paremini lühikestel laugetel nõlvadel, mille kaldenurk on kuni 1:3. Tegemist on ökonoomse alternatiiviga puidu- ja pabermultšidele ning tavapärastele külvimeetoditele. HydraGS võimaldab taimestikul kiiresti ja kvaliteetselt kasvada.

Need help?