Down to content

Tensar Mining Grid võrk

Kaevandustööstuses on kõige olulisem turvalisus, samuti praktilisus ja ökonoomsus. Tensar Mining Grid võrk vastab kõikidele nendele kriteeriumitele. Tegemist on kerge võrguga, mida on lihtne paigaldada ning mis on heaks alternatiiviks traditsioonilistele metallsüsteemidele.

Mining Grid võrgud tuginevad Tensari laialdastele kaevandusalastele kogemustele üle maailma.

Tensari BX3326 ja BX3316 Mining Grid võrgud on korrosioonikindlad ning põlemist aeglustavad kahesuunalised geovõrgud, mis sobivad ideaalselt tugisammaste ümbritsemiseks. Tensar Mining Grid võrgud koos Minex Rock Mesh võrgu ja UX3340 lae mattidega moodustavad tervikliku struktuurse võrgusüsteemi, mis sobib paljude kaevandustegevuste jaoks. Antud süsteemi tugevus vastab 8-kihilise traatvõrgu tugevusele. Saadaval on ka põlemist mitteaeglustav UV-stabiliseeritud BX1610 Minex Grid võrk, mida kasutatakse edukalt kõrgete seinte katmiseks. Tänu kergele kaalule ja elastsusele on Minex võrke lihtne ja turvaline paigaldada. Samuti aitavad need võrgud suurendada tootmise efektiivsust ning vähendada vigastustega kaasnevaid seisakuid.

Maa peal & maa all

Tensari Mining Grid võrgud on kerged ja elastsed ning neid on lihtne ja turvaline paigaldada. Samuti aitavad need võrgud suurendada tootmise efektiivsust ning vähendada vigastustega kaasnevaid seisakuid.

Tensar Mining Grid võrk

  • Kerge kaaluga
  • Lihtne ja kiire paigaldada
  • Väiksemad projekti üldkulud
  • Tõestatud tugevus - toimivad paremini kui metallist alternatiivid
  • Korrosioonikindel ja põlemist aeglustav
  • Vähendab paigaldamisega kaasnevaid potentsiaalseid vigastusi
  • Kuni 75% lühem paigaldusaeg võrreldes kettühenduse ja keevitatud traatvõrguga

Need help?

Product Literature