Down to content

TensarTech® GreenSlope® nõlvasüsteem

Horisontaalsed Tensari ühesuunaliste geovõrkude kihid armeerivad pinnasemassiivi. Nõlva esiküljel kasutatakse vastupidavat terasarmatuuri, mis on geovõrkudega ühendatud väga efektiivsete ühendusvarraste abil. Terasarmatuuri alla pannakse tihe võrk, mis hoiab esikülje taha paigaldatud kasvupinnast kinni ning millest taimestik saab läbi kasvada. Võimalik on nii astmeteta kui astmeline esikülg. Astmeline esikülg lihtsustab kastmist. Töötlemata terasest esiküljepaneelide projekteeritud kasutusiga on üldiselt 60 aastat ning tsingitud esiküljepaneelidel 120 aastat.

TensarTech GreenSlope on ideaalseks lahenduseks nõlvustele kuni 70°, eriti keskkonnatundlikel aladel. Süsteemil on nägus taimestikuga kaetud esikülg. Suureks eeliseks on veel kuni 75% kulude kokkuhoid võrreldes traditsiooniliste pinnase toestamise meetoditega. Nõlvustele kuni 45° sobib TensarTech NaturalGreen süsteem.

Soodne ja nägus süsteem nõlvustele kuni 70°

TensarTech GreenSlope on ideaalseks lahenduseks nõlvustele kuni 70°, eriti keskkonnatundlikel aladel. Süsteemil on nägus taimestikuga kaetud esikülg. Suureks eeliseks on veel kuni 75% kulude kokkuhoid võrreldes traditsiooniliste pinnase toestamise meetoditega.

TensarTech® GreenSlope®

Meie kogenud inseneride meeskond pakub teile terviklahendust, mis võimaldab saada kõik vajaliku ühest kohast. Esmaklassilise TensarSoil tarkvara abil pakume nii tasuta projektlahendust kui sertifitseeritud detailset projekti ja tarnimist koos ametialase tsiviilvastutuskindlustusega.

Need help?