Down to content

TensarTech® NaturalGreen® nõlvasüsteem

TensarTech NaturalGreen on ökonoomne ja mitmekülgne süsteem nõlvustele kuni 45˚. Sobib väga hästi keskkonnatundlikele aladele ning juhtudel, kui on vajalik täiesti naturaalne välisilme. Lisaks uute nõlvade ehitamisele kasutatakse NaturalGreen süsteemi ka lihete parandamisel.

Pikaajalise konstruktsiooni stabiilsuse tagavad pinnasemassiivi armeerivad Tensari ühesuunalised geovõrgud, mis paigaldatakse horisontaalsete kihtidena. Erosiooni tõkestamiseks kasutatakse nõlva pinnal erosioonitõkkematte ning looduslikku taimestikku. Erosioonitõkkematid aitavad pealmist pinnasekihti kinni hoida ning võimaldavad taimestikul kasvada, tugevdades nende juurestikku. Ühtlasi kaitsevad erosioonitõkkematid nõlva tugevate vihmasadude eest, aidates säilitada nõlva nägusat välisilmet. NaturalGreen süsteemi ehitamine on väga kiire ja lihtne.

Tensari ühesuunaliste geovõrkude väga tugev ja vastupidav armeering võimaldab kasutada ka kohalikke materjale, sealhulgas nidusaid ja saastunud materjale. Seetõttu saab kulusid oluliselt kokku hoida ning vähendada sõidukite objektisiseseid ja -väliseid liikumisi.

Meie kogenud inseneride meeskond pakub teile terviklahendust, mis võimaldab saada kõik vajaliku ühest kohast. Esmaklassilise TensarSoil tarkvara abil pakume nii tasuta projektlahendust kui ka sertifitseeritud detailset projekti ja tarnimist koos ametialase tsiviilvastutuskindlustusega. Järsemate nõlvuste puhul on lahenduseks TensarTech GreenSlope süsteem.

Kiire ja ökonoomne lahendus nõlvustele kuni 45°

TensarTech NaturalGreen on ökonoomne ja mitmekülgne süsteem nõlvustele kuni 45˚. Sobib väga hästi keskkonnatundlikele aladele ning juhtudel, kui on vajalik täiesti naturaalne välisilme.

Mida TensarTech® NaturalGreen® süsteem hõlmab?

  • kohapealset olukorra hindamist
  • terviklikku projekteerimisteenust meie esmaklassilise tarkvara abil
  • ehitusjooniseid
  • ametialast tsiviilvastutuskindlustust
  • Tensari geovõrgu armeeringut
  • ehitusalaseid nõuandeid objektil

Need help?