Down to content

TensarTech® TR2® müürisüsteem

Kui tugimüüre ja silla kaldasambaid vajatakse ajutiseks lahenduseks, siis on praktilisus ja ökonoomsus palju tähtsamad kui esteetiline väljanägemine. TR2 on lihtsalt ehitatav ajutine müürisüsteem, mille esikülje kaldenurk võib olla 60°-90°. TR2 ehitamise kulud on oluliselt väiksemad kui raudbetoonlahenduse puhul. Süsteemi kasutatakse ka püsiva koormust vähendava konstruktsioonina.

TR2 müürisüsteem koosneb esikülje terasarmatuurist ning pinnast armeerivatest Tensari ühesuunalistest geovõrkudest, mis on väga efektiivsete ühendusvarraste abil omavahel ühendatud. Lisaks paigaldatakse terasarmatuuri alla tugev ja vastupidav geotekstiil. Esikülje lisatoestus ei ole vajalik, kuna armatuur on piisavalt jäik ning geovõrgud ja täitematerjal hoiavad seda paigal.

TensarTech TR2 süsteemi projekteeritud kasutusiga on 120 aastat ning seda saab kasutada ka koormuse vähendamiseks. Näiteks on süsteem hea maa surve vähendamiseks või vältimiseks maasisestele konstruktsioonidele. Samuti juhtudel, kui olemasolev müür ei talu täitematerjali poolt avaldatavat survet. Kui süsteemi projekteeritud kasutusiga on rohkem kui 60 aastat, siis on terasarmatuur tavaliselt tsingitud.

Kiire ja ökonoomne lahendus tugimüüride ja koormust vähendavate konstruktsioonide ehitamiseks

TR2 on lihtsalt ehitatav ajutine müürisüsteem, mille esikülje kaldenurk võib olla 60°-90°. TR2 ehitamise kulud on oluliselt väiksemad kui raudbetoonlahenduse puhul. Süsteemi kasutatakse ka püsiva koormust vähendava konstruktsioonina.

TensarTech® TR2® müürisüsteem

TensarTech TR2 süsteemiga käib kaasas projekteerimis- ja ehitustugi meie kogenud inseneride meeskonna poolt. Esmaklassilise TensarSoil tarkvara abil pakume teile sertifitseeritud detailset projekti ja tarnimist koos ametialase tsiviilvastutuskindlustusega. Seega saate terviklahenduse ehk kõik vajaliku ühest kohast.

Need help?