Down to content

Tugimüürid

Tugimüüride ehitamiseks on mitmeid traditsioonilisi meetodeid, mis sageli hõlmavad raudbetooni ja sulundseina kasutamist. Tensar pakub aga mitmekülgset alternatiivset lahendust, mis aitab oluliselt säästa nii aega kui ka raha. TensarTech müürisüsteemid koosnevad pinnast armeerivatest geovõrkudest ja nägusatest betoonist esikülje moodulpokkidest, mis on omavahel kindlalt ühendatud.

Lai valik süsteeme

Tensari tugimüüride süsteemid tuginevad ettevõtte enam kui 30-aastasele ehitamis- ja projekteerimiskogemusele ning innovatiivsetele geovõrkudele. Valikus on mitmeid müürisüsteeme erinevat tüüpi katteplokkidega. Nii saame pakkuda just konkreetsele kasutusotstarbele vastavaid ning kohalikesse oludesse sobivaid tugimüüre, millel on soovitud kasutusiga. Meie valikus on järgmised müürisüsteemid:

TensarTech TW1, TW3 ja Mesa müürisüsteemid, mille moodulplokid toodetakse väga kvaliteetsest betoonist erinevates värvides, stiilides ja viimistlusega. TW1 Link süsteem võimaldab ehitada ka eriilmelisi müüritisi või telliskivifassaade, mis ühendatakse kindlalt moodulplokkide külge.

TensarTech paneelsüsteem, mille ehitamiseks kasutatakse eeltoodetud täiskõrgeid või väiksemaid paneele. Paneelid toodetakse tellija projektis ettenähtud suuruse, kuju ja viimistlusega.

TensarTech Marine meresüsteem, mille suured tugevad betoonist esikülje katteplokid sobivad hästi keerulistesse meretingimustesse.

TensarTech RockWall kivimüürisüsteem, mis võimaldab saavutada traditsioonilise gabioonide välisilme väiksemate kuludega.

TensarTech TR2 müürisüsteem on odav ja funktsionaalne konstruktsioon, mida on lihtne paigaldada ja mis on mõeldud eelkõige ajutiseks ehitiseks. Samas kasutatakse TR2 müürisüsteemi edukalt ka olemasolevate konstruktsioonide taga, et neile mõjuvaid koormusi vähendada.

Ükskõik milline on teie projekt, Tensar saab kindlasti aidata

Tensari innovatiivset tehnoloogiat on kasutatud üle maailma ning sellest tulenevalt on saadaval lai valik juhtumianalüüse ja brošüüre. Samuti pakume teile tehnilist tuge, mis hõlmab ekspertnõuandeid, spetsifikatsioone, jooniseid, sertifitseeritud projekte ning abi eelarve koostamisel. Lisaks toimuvad regulaarselt tasuta töötoad üle maailma.

Tensari tehnoloogia aitab kokku hoida aega ja raha

Tugimüüride ehitamiseks on mitmeid traditsioonilisi meetodeid, mis sageli hõlmavad raudbetooni ja sulundseina kasutamist. Tensar pakub alternatiivset lahendust.

Eelised

Ükskõik milline TensarTech müürisüsteem on teie projekti jaoks sobivaim, eelised on kõikide süsteemide puhul samad:

  • pikaajaline kestvus
  • lihtne ehitada, säästab nii aega kui ka raha
  • esteetiliselt ilus
  • moodulplokid paigaldatakse "kuivalt", ilma mörti kasutamata
  • lihtsalt loodav keerukas või kumer geomeetria


  • projekteeritud kasutusiga kuni 120 aastat
  • võimalik kasutada kohalikku täitematerjali
  • enamik süsteeme saab paigaldada ilma kraanade ja ehitusaegse toestuseta
  • võib ära hoida sulundseina vajaduse
  • kõrge dünaamiliste koormuste taluvus ja maavärinakindlus

Need help?