Down to content

Muldkehade aluskihid

Paljude infrastruktuuri projektide puhul on väga oluline, et muldkeha oleks ehitatud tugeva ja stabiilse alusega. Nõrkadel ja muutlikel pinnastel võib see aga keeruliseks osutuda. Tensar pakub mitmeid lahendusi antud probleemile, võimaldades vältida pehme pinnase kallist väljakaevamist ja asendamist, samuti vaiatöid.

Tensari lahendused

TensarTech Stratum kärgstruktuuriga madratssüsteem pakub lahendust olukordades, kus stabiilsus, erinevate vajumite vältimine ning minimaalne lõppvajum on kriitilise tähtsusega. Geokärg on tavaliselt 1 m paksune, see on pealt avatud ja sellel on katkematu geovõrkudest moodustatud kärjeline, tugevate ühenduskohtadega struktuur. See paigaldatakse aluspinnasele ja täidetakse sõmera täitematerjaliga. Paigaldamine objektil on väga kiire. Geokärg mahutab kergesti vertikaaldreene, mis kiirendab vajumise sumbumist.

Basetex ülitugevaid kootud geotekstiile kasutatakse muldkehade aluse tugevdamiseks ja kõrgete mullete all nihkepingete vastuvõtmiseks. Toode paigaldatakse tavaliselt ühekihilisena. Basetexi kasutatakse ka etapiviisilise ehitamise vähendamiseks või vältimiseks, mis võimaldab kinni pidada projekti tähtaegadest ja eelarvest. Samuti võib Basetexi kasutada potentsiaalsete tühimike katmiseks kaevandusaladel.

Muldkeha ehitamine nõrgale aluspinnasele

Tensar on välja töötanud mitmeid lahendusi, mis aitavad vältida nõrga ja muutliku pinnasega kaasnevaid probleeme. Tensari lahendustega puudub vajadus kasutada kallist pehme pinnase väljakaevamist ja asendamist või vaiatöid.

Eelised

Eelpool toodud lahendustel on mitmeid potentsiaalseid eeliseid võrreldes armeerimata alternatiividega:

  • erinevate vajumite vältimine ilma vaiasid kasutamata
  • keskkonnaalased ja rahalised eelised võrreldes pehme pinnase väljakaevamise ja asendamisega

  • kiirem ehitamine - võimaldab täitematerjali kiiret paigaldamist, mis aitab vältida etapiviisilist ehitamist
  • võimaldab kinni pidada projekti tähtaegadest ja eelarvest - plaani järgi kulgev ehitamine ja vajumite vältimine ilma kalli vaiatööde vajaduseta aitab projekti ajakavast ning eelarvest kinni pidada

Ükskõik milline on teie projekt, Tensar saab kindlasti aidata

Tensari innovatiivset tehnoloogiat on kasutatud paljudes projektides üle maailma ning sellest tulenevalt on saadaval lai valik juhtumianalüüse ja brošüüre. Samuti pakume teile tehnilist tuge, mis hõlmab ekspertnõuandeid, spetsifikatsioone, jooniseid, sertifitseeritud projekte ning abi eelarve koostamisel. Lisaks toimuvad regulaarselt tasuta töötoad üle maailma.

Need help?