Down to content

Ühesuunalised RE ja UX geovõrgud

Tensar pakub suures valikus erinevaid süsteeme tugimüüride ja sildade kaldasammaste ehitamiseks, nõlvade kindlustamiseks ning muldkehade aluse tugevdamiseks. Enamus nendest süsteemidest tuginevad Tensari ühesuunalistel geovõrkudel, mis armeerivad pinnase ja moodustavad mehaaniliselt stabiliseeritud pinnasekihid.

Saadaval on kahte erinevat tüüpi ühesuunalisi geovõrke. Nii RE kui UX võrgud toodetakse kvaliteetsest kõrge tihedusega polüetüleeni (HDPE) vaigust. Tensari ühesuunaliste geovõrkude pikaajalisi koormuse (roome) näitajaid on viimase 30 aasta jooksul väga palju uuritud ning Tensarile on väljastatud sõltumatu sertifikaat, mis tõendab antud võrkude sobivust 120-aastase kasutuseaga armeeritud pinnase konstruktsioonidesse. Tensari ühesuunalised geovõrgud on väga vastupidavad ja tugevad. Nende pikaajalist tugevust ja konstruktsiooni tugevust määravaid omadusi on palju testitud ja dokumenteeritud. Tensari ühesuunalised geovõrgud on monoliitsete sõlmede ja pikkade kitsaste avadega, mis lukustavad täitematerjali. Seetõttu on ühesuunalised geovõrgud TensarTech pinnast toestavate süsteemide võtmekomponendiks. Saadaval on erineva tugevusega võrgud. Ühesuunaliste võrkude olulisust pinnast toestavate süsteemide ehitamisel on võimalik näha meie animatsioonides.

Ühesuunaliste geovõrkude monoliitsed sõlmed ja jäigad põiki asetsevad ribid võimaldavad kasutada spetsiaalseid ühendusvardaid, mis loovad väga tugeva ühenduse TensarTech müürisüsteemide moodulplokkide ja geovõrkude vahel.

Tensari ühesuunalisi geovõrke kasutavate TensarTech süsteemidega käib kaasas täielik tehniline tugi meie kogenud inseneride meeskonna poolt. Pakume teile kõike kuni sertifitseeritud detailse projekti ja tarnimiseni ning aitame teil leida konkreetse projekti jaoks sobivaima lahenduse.

Ühesuunalised RE ja UX geovõrgud

Tensari ühesuunaliste geovõrkude pikaajalisi koormuse (roome) näitajaid on viimase 30 aasta jooksul väga palju uuritud ning Tensarile on väljastatud sõltumatu sertifikaat, mis tõendab antud võrkude sobivust 120-aastase kasutuseaga armeeritud pinnase konstruktsioonidesse. 

Võtmekomponent TensarTech pinnast toestavates süsteemides

  • Sõltumatult sertifitseeritud pikaajalised tugevused ja eelised (sertifitseeritud British Board of Agrément ning teiste asutuste poolt)
  • Suurepärane keemiline vastupidavus
  • Sertifitseeritud kasutusiga 120 aastat
  • Ühendusvardad loovad väga efektiivse ühenduse
  • Rulle saab lihtsalt ja kiirelt paigaldada
  • Lukustab pinnase ja täitematerjalid
  • Saadaval erineva tugevusega võrgud
  • Toodetud vastavalt karmile sertifitseeritud kvaliteedijuhtimissüsteemile
  • Terviklik projekteerimisteenus

Need help?